Skaniai, kaip sau, – mūsų moto! Esame pamišę dėl gero, itin kokybiško, skanaus maisto! Siūlome atrasti tai ir Jums. Asortimente rasite marinuotus kiaulienos, jautienos, veršienos, avienos, vištienos griliaus gaminius, kuriuos beliks tik išsikepti. Naudojame kokybišką mėsą iš Lietuvos ūkių. Siūlome jau pagamintus patiekalus ant pietų ar švenčių stalo. Nebegaiškite laiko virtuvėje, mes tai padarysime už Jus!

Turgelis į namus – taupantiems laiką ir mėgstantiems kokybę. Patikima, greita, kokybiška ir be galo gardu.

Mes gaminame laiko patikrintais, senoviniais ir natūraliais būdais, kokybiškai ir skaniai. Kaip sau! Didžiuojamės būdami  įvertinti Lietuvos Tautinio paveldo sertifikatu! (kiaulienos mėsos gaminiai)

Virtualaus turgelio asortimente galite rasite įvairių Lietuvos ūkių gaminių, naminės duonos, pyragų, kambučia, laisvėje augintų vištų kiaušiniais. Esame vieninteliai Lietuvoje siūlantys latviškų brandintų sūrių „Ievas siers”, taip pat – ir vietinių sūrininkų kūrinių su dilgelėmis, pesto, imbieru ir krienais ir t.t.

ŠVENTINĖ AKTUALIJA:
Mūsų turgelio pardavėjai supakuos gurmaniškus ir sočius dovanų rinkinius. Pradžiuginkite sau brangius ir artimus išskirtine ūkininkų produkcija. 

Turgelis į namus, komanda